O nás

Nejsme žádný anonymní eshop obsluhovaný roboty. Jsme malý rodinný podnik, ve kterém pracuji já, Tomáš Mázl, technický nadšenec a kutil každým coulem. Vlastnoručně vyřizuji všechny objednávky, které od Vás každý den chodí a s další administrativou spojenou s provozem obchodu mi pomáhá má žena Alina. Jsme hrdí na naší práci a doufáme, že Vám naše produkty a služby přináší radost, to je náš cíl.

Když si objednáte jakékoliv zboží z naší nabídky, kterou se neustále snažíme rozšiřovat, můžete si být jisti, že se na objednávce začne pracovat hned, jak to jen bude možné. Naše produkty expedujeme ve 100% případů do jednoho týdne od přijetí platby za objednávku. Naší prioritou je vaše spokojenost. Osobní přístup, nejvyšší kvalita produktů a rychlost vyřízení objednávky je u nás na prvním místě.

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, ať už jde o produkty z nabídky, či pokud máte zájem o zakázkovou výrobu, neváhejte nám napsat či zavolat, telefon Vám zvedneme celý den (rozumně prosím) a na email odpovídáme i pozdě v noci. Kontakt na nás najdete buď na stránce s kontakty, na kterou se dostanete skrze odkaz v menu, či dole v patičce