O nás

Vítám vás na stránkách ArtLaser, kde váš domov ožívá díky kouzlu originálních dekorací a jedinečných dárků! Jsem Jiří Mayer, tvář za tímto e-shopem, a s láskou vám přináším unikátní produkty, které nejen obohatí váš domov, ale také vnáší radost do každodenního života.

 Za každým výrobkem, který naleznete v naší nabídce, stojí můj tvůrčí elán a touha vytvářet něco jedinečného. Každý detail pro mě má význam, a právě proto osobně vyřizuji všechny objednávky. Chtěl bych, aby pro vás byl nákup z ArtLaser zážitkem plným pozitivních emocí.

Pokud se rozhodnete pro nákup z naší stále se rozšiřující nabídky, otevíráte si tím dveře do světa kreativity a elegance. Využít můžete také možnosti zakázkového gravírování. Máte vlastní nápad nebo specifické přání? Dejte mi vědět a společně vytvoříme něco, co bude plně odpovídat vašim potřebám. Slibuji, že každý kousek, který vám doručíme, ponese punc lásky k řemeslu. Krásu a originalitu gravírovaných výrobků oceňují i penziony a hotely, pro které vytvářím sady štítků, přívěsků apod.

Podstatné je pro mě také rychlé zpracování objednávek a expedice do dvou kalendářních dnů. Vím totiž, jak je pro vás důležité co nejdříve dostat tyto krásné dřevěné kousky do rukou. Vaše spokojenost je pro mě prioritou číslo jedna. Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně gravírování do dřeva, jsem vám k dispozici.

Děkuji, že jste zavítali do světa ArtLaser. Těším se, že budu moci přispět k tomu, aby váš domov byl ještě krásnější a jedinečnější než už je.